DOMŮ  
  DALMACIJA CAMP  
  STRAVOVÁNI  
  REZERVACE ON-LINE  
  CENIK  
     
  DOWNLOADS  
  KONTAKT  
  JAK K KNÁM  
  IMPRESSUM  
  VŠEOBECNÉ PODMÍNKY  
     
 
 
 
   
  + + + + + + Rezervace a rezervace by měly být sděleny e-mailem + + + + + +    
 Kemp Dalmacija leží v překrásné zátoce podél pobřeží v severní Dalmácii, zhruba 20 km od Zadaru, u malé vesničky Privlaka. Množství ostrůvků, zátok a skalních útvarů zpříjemní dovolenou každému majiteli člunu. Příjemné středomořské klima a 300 slunečných dní v roce nás činí nejatraktivnějším cílem pro vaši dovolenou.  Na naší písečné pláži si můžete se svými dětmi stavět hrady z písku, hrát volejbal nebo jen jednoduše relaxovat.

Mělká a písečná zátoka je ideální pro vodní hrátky celé rodiny.

 
 
 
 
 
 
 
Download Plán kempu
 
 

VIRTUEL TOUR OF
DALMACIJA CAMP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dalmacija Camp shora
DALŠI OBRÁZEK DALMACIJA CAMP SHORA ZDE
   
   
   
   
 
     
     


Dalmacija Camp Plaž
DALŠI OBRÁZEK DALMACIJA CAMP PLAŽ ZDE
   
   
   
   
 
     
 

Kemp se rozkládá na ploše více jak 40.000 m2, díky piniím a borovicím je zde příjemný stín, který zajišťuje atraktivní přístřeší pro obytná auta, karavany a stany. Kemp Dalmacija nabízí 350 stanovišť o rozloze od 60 do 90 m2. Tato stanoviště jsou rozdělena do tří zón, stejně tak jako 25 mobilních domů různých velikostí a vybavení. Přímo v kempu se nachází supermarket, pizzerie, stánek se zmrzlinou, venkovní zahrádka a plážový bar.

 
   
     
 
Dalmacija Camp
DALŠI OBRÁZEK DALMACIJA CAMP ZDE
   
   
   
   
 
 

Jen 800 metrů vás dělí od místního centra, ve kterém najdete vše, co potřebuje pro perfektní dovolenou. Profesionální kuchaři a nabídky jídel za atraktivní ceny nadchnou i náročné gurmány. To je také jeden z důvodů, proč se k nám naši hosté rok co rok vrací. Léčivé bahno, které se nachází v mělké vodě, je dobrým lékem na chronická onemocnění, jako jsou revma, artritida nebo astma. Přímo od vchodu do kempu odjíždí autobus ve směru Zadar – Vir, takže výletníci snadno dosáhnou svého cíle. Kemp Dalmacija stojí vždy na vaší straně a udělá vše pro to, aby se vaše dovolená stala nezapomenutelným zážitkem. Kemp Dalmacija je otevřen od 01.03 do 31.12.

Těšíme se na vás.

 
   
 
Dalmacija Camp - Zdravotnická
DALŠI OBRÁZEK DALMACIJA CAMP ZDRAVOTNICKÁ ZDE
 
 
   
   
   
   
   
 
   
 
Dalmacija Camp - Mobilní domy
 
 
DALŠI OBRÁZEK DALMACIJA CAMP MOBILNI DOMY ZDE
   
   
 
 
Dalmacija-Camp | Ivana Pavla II 40 | CRO-23233 Privlaka | Tel: + 385 23 366 661 | Fax: + 385 23 366 668 | Mobiltel.: +385 99 25 53 197 | info@dalmacija-camp.com