DOMŮ  
  DALMACIJA CAMP  
  STRAVOVÁNI  
  REZERVACE ON-LINE  
  CENIK  
     
  DOWNLOADS  
  KONTAKT  
  JAK K KNÁM  
  IMPRESSUM  
  VŠEOBECNÉ PODMÍNKY  
     
 
 
 
   
  + + + + + + Rezervace a rezervace by měly být sděleny e-mailem + + + + + +    
 
 
Užijte si nejlepší čas roku, vaše dovolená v krásné a rozmanité zemi Chorvatsko.
   
 

Pro dobrodružnější a ti, kteří chtějí vychutnat nejen celý den na pláži nebo ty little odrůdy mohou hledat také celodenní výlet nás společnosti.

Národní park Krka, Plitvická jezera Národní park Kornati, Paklenica Národní park jsou krásné destinace. Ryzí příroda a nezapomenutelný zážitek.

Pro více informací stačí kliknout na následující nabídce.
Bavte se.

 
     
Národní park Krka
     
Krka Národní park se skládá z velké části asi 100 čtverečních kilometrů jezer a vodopádů, které v krasové krajině úžasné Chorvatska. Na zastíněných cest vydrží intenzivní teplo v létě často převládají dobře a věnovat pohodlné kole flóry a fauny v přírodní rezervaci.
Četné ryby a ptačích druhů jsou původní a mnoho z nich jak si získat více než 800 druhů rostlin na standardním kole přes park vidět. Kdo je nižší pěšky nebo na lodi jen chtěl říci: duben-října jsou výlety lodí. Název má stejný název od řeky národního parku Krka, přestože mají jen 70 km dlouhá, ale také 8 vodopády ještě další zvláštnost může: pouze 42 z 70 km vede KRKA čistý sladkovodní.Poslední 28 km vede KRKA brakickou vodu, protože ústa je zaplaven přítoku mořské vody. Vzhledem k tomu, voda není hnilobou, nabízí i sladkovodní a mořské fauny obývací prostor. Nejslavnější vodopád Národního parku Krka je Skradinski buk. S nejméně 45 m hloubky případ ansehliches podívanou. Kdo na horký den pak samotná voda by.Přímo pod Skradinski Buk je odpovídající shore oblast byla rezoned pro Starnd, použijte četné turisty pro osvěžení. Národní park, který je otevřen po celý rok, se nachází asi 16 km od Šibeniku. Návštěva z Šibeniku se nabízí po návštěvě parku s stejný.

Národní park Plitvice
Plitvická jezera jsou geologické a hydrologické jevy.
16 stupňovité uspořádání velkých a malých jezer vznikly tisíce let dlouhého pomalého akumulaci přirozených skalních ložisek uhličitanu vápenatého, různé řasy a jiné rostliny. Národní je údolí obklopené vysokými zalesněnými horami v řev postupně šestnáct větší i menší jezera s křišťálově čistou modrozelenou vodou.
Jsou napájeny z mnoha řek a potoků, a jezera jsou vyrobeny pěny kaskády a vodopády hřímat propojené. Jezera se nacházejí v místě, kde krajina pláně promění v hornaté krasové oblasti. Národní park Plitvická jezera se rozkládá na ploše téměř 30.000 ha, což není celá plocha je k dispozici pro hosty. Od svého vzniku, je park považován za full přírodní rezervace To znamená, že působí na některých jmenovaných oblastech, mohou zemědělství a chalupy být postavena - ale všechno zasáhnout v souladu s přísnými ekologickými pokyny, a nikoli v přirozeném procesu lesa. Po zbytek parku jakékoli narušení životního prostředí (ať už prostřednictvím hluku, odpadu, nebo jinak) je zakázáno.
Kromě jezer a lesů, které zdobí pružinami několik jeskyní, a luk parku Mezi mnoha vzácných původních druhů, jsou jeleni, divoká prasata a divoká kočky, stejně jako největší evropské šelmy, jako jsou vlci, rysi a dokonce medvědi zde žádné bezpečnost. Pověst těchto zvířat, jsou však mnohem nebezpečnější, než jsou: none měl přiblížit osobu dobrovolně.
Kromě toho, tento park je ptačí kolonie. Můžete sledovat, že se stává stále více vzácných ptačích druhů v jiných částech světa již dávno ztratila své tradiční chov pozemky. Oblast s hustým buku, borovice, smrk a jalovce lesy, přírodní stanoviště pro více než 120 druhů ptáků. V parku se nachází lesní plochy, které byly prohlášeny protože jejich jungle-jako rysy na zvláštních rezerv (např. Čorkova Uvala). Vozidla zvláštního určení („Scenic Train“ a motorové čluny) a četné turistické stezky v parku umožní návštěvníkům zažít přírodní krásy zblízka.
Navzdory své centrální poloze vedle hlavní dopravní tepnou, Zagreb do Dalmácie, přispět k popularitě tohoto parku. V Plivitzer jezera v létě, tak iv zimě stojí za vidění. Mimořádně Lush lesní porost stát v létě pod vlivem pobřežní klima. Umístění kontinentální ale poskytuje hustém sněžení v zimním období. Plitvice tam od listopadu do března sníh a je zvláště vhodný pro cross-country lyžování. V prosinci a lednu, zamrzlé hladině jezera. V létě je teplota vody v největších jezer, a Proscansko Kozjak asi 24 ° C, a proto je optimální pro koupání. V skalách vedle jezera je celkem 20 jeskyní, z nichž Golubinjaca známo, Mracnjaca, Velika Pecina a Supljara jsou.
Informace pro návštěvníky o Národní park Plitvická jezera:
Vstupy do národního parku
Existují dva vchody z N1 (Záhřeb-Split), na severu (vstup 1) a ve středu (vstup 2) z národního parku se nacházejí.
Otevírací doba
Park je otevřen 8-20 hodin, děti do 7 let jsou zdarma.
Nabídky -V celém parku je zakázáno každý druh důvodů ochrany vod! Je třeba poznamenat piktogramy na přikázání na jízdence.
Obecné poznámky - Všechny trasy jsou označeny. Na jezeře Kozjak jsou kyvadlové lodě, které můžete použít s jízdenkou na projížďku. Na východní straně národního parku, na vnitřních sběrnicích, které lze rovněž použít jedinečná. K dispozici jsou denní a dvoudenní jízdenky.

Informace o parku lze získat:
Nacionalni Park Plitvička Jezera, 53231 Plitvička Jezera, Tel. 053 751015 [1]


Národní park Paklenica
Národní park Paklenica je jedním z nejatraktivnějších přírodních jevů v Chorvatsku.
Paklenica je výzvou pro mnoho horolezců a stal se světově atrakce. V národním parku o horolezec naleznete pouze přání dlouhé sportovní lezení cesty do lezení přes 350 m Severní tvář Anica Kuk. Paklenica je cca 35 km od Zadaru. Pohoří Velebit odděluje Středomoří pobřežní od v Chorvatsku.
Pohoří se táhne 145 km podél pobřeží a dosahuje více než 1700 metrů v oblasti národního parku Paklenica. Tato jedinečná oblast byla 1978. pod ochranou OSN našel Radu Člověk a biosféra programu, a velel takovým způsobem člen mezinárodního řetězce povahy. Nejkrásnější oblast přírodní rezervace a roklina Grandu moje Paklenica s okolními lesy byl zvýšen v roce 1949 do Národního parku. Tyto krásné údolí této přírodní rezervace je druhá největší v Evropě. Paklenica zahrnuje nejatraktivnější části jižního Velebitu, včetně jejích nejvyšších vrcholů. Dva ohromující, řezané do horských kaňony Velika a Mala Paklenica, které bourat od závratné výšky k moři jsou hlavní atrakcí parku. Existuje několik forem neobvyklé krasové úlevu, některé jeskyně na relativně malém území národního parku a také bohaté a rozmanité flóry a fauny se dochovala.Z strmé skalní Anica kuk je nejoblíbenější destinací horolezců chorvatských upozornit. V horní části kaňonu byl také jediná velká sousedící les jsou zachovány litorální straně Velebitu. To bylo vedle existence několika vegetace a klimatických pásem, od teplé Středomoří na pobřeží drsné horské zóny v horní části Velebitu, do značné míry přispěla k, že tato oblast pokusně identifikovali jako jeden z prvních v Chorvatsku, v roce 1928, první a pak v roce 1949, rozhodně, se stal národní park.
Ačkoli Národního parku Paklenica, obraz na nepřístupném divočiny, je to proto, že jeho blízkosti Jadranu silnici a Zadarem pro návštěvníky snadný přístup. To je také důvod, proč pro nejvyšší počet návštěvníků mezi všemi národními parky v horách Chorvatska. Stejné atraktivní, ale také poněkud děsivé tváře Velebitu na místě Starigrad Paklenica lákat téměř na ty turisty, kteří hledají trochu dobrodružství. Orientace parku bude pro velký známky v několika jazycích.
Prostřednictvím poušti kaňonu Velika, obklopené vysokými vrcholy, přes jakmile ženy horolezců na jejich zádech soli z pobřeží a obilovin přispěly z úrodné půdy uvnitř čtvrti Liky, nyní vede příjemná stezka. Přímo z Canon, je zde několik zajímavých jeskyní, z nichž nejlepší je Manita. Mimo cestu, můžete také obdivovat některé vzácné chráněné druhy, od motýlů na různých dravců. Vzhledem k tomu, tyto krajiny jsou podobné na americký Západ Wild hodně, to není překvapující, že Velika často sloužila jako pozadí pro evropské westernů.
Hlavní atrakcí kaňonu Velika je 400 metrů vysoká skála Anica kuk, který se stal díky své strmosti a krásu jednoho známého horolezectví destinací Evropy. Příznivé klima, vzhledem k blízkosti teplého moře umožňuje horolezce po celý rok, a na 1 Může tradičně se zde setkávají horolezci ze všech evropských zemí. Na turisty a horolezci v Národním parku Paklenica může být vydán v horolezeckého ubytovně, také v domech několika opuštěné tradiční pastýřů pauzu, zejména proti výstupu na vrchol oblasti Velebitu, na nejvyšší vrchol Vaganski vrh, který se nachází 1758 m nad mořem.
Národní park Kornaten
Národní park Kornati se skládá z několika malých ostrovů a cays - se zájmem, budeme rádi, když se rezervovat pro vás.
Kornati (s asi 140 ostrovy) leží u pobřeží Norddal-matic a je považován za ráj pro potápěče námořníků, a jednotlivci. Mnozí popisují Národní park Kornati jako „ráj Robinson“, protože většina ostrovů je prakticky neobydlené. Národní park má délku asi 35 km a šířce asi 13 km. Název je odvozen od Kornati hlavního ostrova skupiny - Kornati, což znamená, že v korunovaci chorvatské.
Lze odvodit také slavný citát z George Bernard Shaw: „Na poslední den stvoření, Pán chtěl korunovat své dílo - stvořil Kornati ostrovy z slzy hvězd, a božský dech.“ Od roku 1980, Kornati ostrovy status národního parku. Pro staří Římané zde postavili bohatý patricij z Zadar krásných domů s mozaikové podlahy, například, rybníky a lázně. Dnes, obyvatelé východní Kornati ostrově Murter. Řídké sladkovodní povoleno pouze mírně víno, olivový a víno instalaci. Z tohoto důvodu budou farmáři a rančeři i nadále žít v „civilizovaném ostrovy“ nebo Dugi Otok Murter. Zbývající domy jsou buď propadnou nebo byly převedeny do luxusních apartmánů. Dnešní malý kostel „Gospe o Tarca“ byl postaven ve středověku, pro členy tohoto bratrstva byl vytvořen hřbitov. Dnes ,farář Murter slaví každý rok na 1 Července neděli se mše ,impozantní obraz , když se věřící vstoupí do jejich lodě v „ Kravjacica „ pozice. Tento průvod jevrcholem roku a jeden z nejkrásnějších Chorvatsko. Odtud je takéznačená stezka až k nejvyššímu bodu ,237 metrů vysoká Metlina s nádherným panoramatickým výhledem. Doufáme, že vás baví.
Adventurepark Kozino
Adventure Park se nachází mezi Privlaka a Zadaru.
Objevte forest adventure park, kde na vás čekají 100 lanovky skvělá a vzrušující. Vzrušující zamýšleném odjezdu s tandem kladka je nezapomenutelný zážitek - to bude zážitek z celé dovolené. Si řekne o zkušenostech s námi stále za týdnů! V parku jsou trasy pro malé děti a dospělé - s různým stupněm schopnosti a stupeň obtížnosti. Kožino se nachází u moře, 5 minut od Zadaru, na Nin / Vir.
V centru obce Kožino je více akr borovice lesní, kde je mnoho dobrodružství na vás čeká. Návštěva se doporučuje pro děti od 4 roků, Otevírací doba: od 9.00 hodin - až se setmí.
www.adventure-park.com
Jeep Safari
JEEP SAFARI NA pohoří Velebitu

Jeep Safari je celý den výlet. Užijte si nádherný výhled na Velebit výšek a zažít nezapomenutelné dobrodružství. Při jízdě v SUV přes Velebit, naučit se přírodu a kulturu. Na tomto výletu zažijete Velebit ve zcela novém světle, a mají možnost vzít krásné fotky.

 


Kite Surfing

Vodní sporty škola nazývá Surfmania a nachází se v centru města Nin jen pár kilometrů od Camp Dalmácii.

 

Více informací je k dispozici na recepci kempu Dalmácii.
Rafting

Zrmanja - Objevte krásu přírody ve velmi zvláštním způsobem Věděli jste , ževoda pochází přímo z Zrmanja Zadar ! Nacházíte pádlo na řece podle pokynů zkušených canoists Žádné předchozí kanoistika je nutná zkušenost , a dokonce i děti pouze 10 let mohou zúčastnit v této mimořádné dobrodružství.

 

Více informací je k dispozici na recepci kempu Dalmácii.
Tauchen


 
Více informací je k dispozici na recepci kempu Dalmácii.
Bungee Jumping

Bungee jumping z mostu Maslenica. Výška mostu je 55 metrů a jeden m plotu, což znamená, že jeden. Z výšky 56 metrů z kovové konstrukce, která se pohybuje v polovině mostu befindett Jumper je připevněn 3 lan jsou dva připojené kolem kotníku a týkají se horského pásu a připojen.

Veškeré vybavení je příjemná a testovány které jsou lana pro určitý počet skoků a pak je vyvolána. Skok je zachován jako volgende, kletert můstků na plošině nimt skok pozici, že most po schodech až na náhorní plošině a plotu navazuje na středu mostu, dan odpočítávání 3, 2, 1 bungee... a skok. Je-li můstek, jinými slovy, bude se lana (zastávky), s navijákem na lodi dolů.Volný pád je asi 30 až 35 m. V nejdelší bod LAN jumper je asi 4 m nad mořem, která závisí na závažnosti můstku, závažnost je rovněž základem pro přípravu zařízení pro skok. Existují dva typy kabelu - jeden pro hmotnost 50-90 kg a druhé pro váhu 90-140 kg.

Více informací je k dispozici na recepci kempu Dalmácii.
Na koni

HORSE CENTER LIBERTAS Zaton

e-mail: info@horse-center-libertas.hr
www.horse-center-libertas.hr
+385 99 442 160
+385 98 472 227

 

Více informací je k dispozici na recepci kempu Dalmácii.
Chůze

Easy turistika zájezdy 3h, že může v Vellebit Paklenica k prvnímu Schutzhuette a šel zpátky. Příležitost dodat kabinu od května do října.

 

Genauere Infos an der Information im Nationalpark
Angeln

Pořádáme jednodenní výlety s místními rybáři.

 

Více informací je k dispozici na recepci kempu Dalmácii.
 
 
 
 
 
 
 
Download Plán kempu
 
 

VIRTUEL TOUR OF
DALMACIJA CAMP

 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
     
 
Dalmacija-Camp | Ivana Pavla II 40 | CRO-23233 Privlaka | Tel: + 385 23 366 661 | Fax: + 385 23 366 668 | Mobiltel.: +385 99 25 53 197 | info@dalmacija-camp.com