DOME  
  DALMACIJA CAMP  
  GASTRONOMIA  
  REZERWACJA  
  CENY  
     
  DOWNLOADS  
  KONTAKT  
  PRYLOT  
  ODCISK  
  REGULAMIN  
     
 
 
 
   
  + + + + + + Rezerwacje i zastrzeżenia powinny zostać przekazane przez e-mail + + + + + +    
 
 
Ciesz się najlepszy czas w roku, by spędzić wakacje w pięknym i zróżnicowany kraj Chorwacji.
   
 

Dla poszukiwaczy przygód, i tych, którzy chcą nie tylko spędzić cały dzień na plaży.

Park Narodowy Krka, Jeziora Plitwickie, Park Narodowy Kornaten, Park Narodowy Paklenica są piękne miejsc. Czysta przyroda i niezapomniane przeżycie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij na poniższym menu.
Powodzenia w grze!

 
     
Park Narodowy Krka
     
Park Narodowy Krka składa się z dużej powierzchni około 100 kilometrów kwadratowych jezior i wodospadów, które w krajobrazie krasowym amazing Chorwacji. Na zacienionych ścieżkach może wytrzymać intensywne ciepło w lecie często przeważają dobrze i przeznaczyć na wygodną rundzie flory i fauny rezerwatu przyrody.
 

Park Narodowy Plitvice
Jeziora Plitwickie są geologiczne i hydrologiczne zjawiska.
16 krok jak rozmieszczenie jezior dużych i małych powstawały przez tysiące lat długi długo samej kolekcji naturalnych złóż skalnych węglanu wapnia, algi różnych i innych roślin. Narodowy jest dolina otoczona wysokimi zalesionymi górami w ryk stopniowo szesnaście większych i mniejszych jezior z krystalicznie czystą wodą niebiesko-zielone.
Wejścia do parku narodowego: Istnieją dwa wejścia od N1 (Zagrzeb-Split), północ (wejście 1) oraz w środku (wejście 2) Parku Narodowego znajdują.
Godziny otwarcia: Park jest otwarty od 8 do 20 zegar, dzieci do lat 7 są darmowe.
Przetargi: Przez park każdy rodzaj względów konserwatorskich wodnych jest zabronione! Należy zwrócić uwagę na piktogramy przykazań na bilecie.
Ogólnie: Wszystkie trasy są oznakowane. Na jeziorze Kozjak są łodzie transportowych, których można używać z biletem na przejażdżkę. Po wschodniej stronie parku narodowego, na wewnętrznych szyn, które można wykorzystywać również unikalne. Są dni i dwa dni jazdy.
Informacje o parku można uzyskać pod adresem: Nacionalni Park Plitvička Jezera, 53231 Plitvička Jezera, Tel. 053 751015 [1]


Park Narodowy Paklenica
Paklenica Park Narodowy jest jednym z najbardziej atrakcyjnych zjawisk naturalnych w Chorwacji.
Paklenica jest wyzwaniem dla wielu alpinistów i stało się znane na całym świecie atrakcją. W Parku Narodowym można znaleźć wszystko, wspinacz może chcieć. Sportu dróg wspinaczkowych do długich drogach, poprzez 350-metrowym north face Anica Kuk Paklenica jest około 35 km od Zadaru. Pasmo górskie Velebit dzieli śródziemnomorski region nadmorski wnętrza Chorwacji.

Główną atrakcją kanionu Velika jest 400-metrowa skała Anica kuk, który stał się ze względu na jego nachylenie i urody jednym z najsłynniejszych alpinistów destynacjach Europie. Korzystny klimat, ze względu na bliskość ciepłego morza pozwala wspinaczy przez cały rok, a 1 maja, tradycyjnie gromadzą się tu alpinistów ze wszystkich krajów europejskich. Na turystów i wspinaczy w Parku Narodowym Paklenica mogą być wydawane w schronisku alpinistów, także w domach kilku opuszczonych tradycyjnych pasterskich odpocząć, zwłaszcza przeciwko wynurzania do powierzchni szczyt Velebitu, z najwyższym szczytem Vaganski Vrh, położony 1758 metrów nad poziomem morza.
Park Narodowy Kornaten
Park Narodowy Kornati składa się z wielu małych wysp i ławice piaskowe. Z zainteresowaniem, będziemy szczęśliwi, zarezerwować go dla Ciebie.
Kornati Islands (z 140 wysp) znajduje się na wybrzeżu norddal automatyczne i jest uważane za raj dla żeglarzy, nurków i indywidualistów. Wielu odsyłać do Parku Narodowego Kornaty jako „Robinson Raj“, ponieważ większość wysp są praktycznie niezamieszkane. Park Narodowy ma długość około 35 km i szerokości 13 km. Nazwa Kornati pochodzi od głównej wyspie grupy - Kornat, co oznacza korony w Chorwacji.
Może również wiązać się słynny cytat z George'a Bernarda Shawa: "W ostatnim dniu stworzenia, Bóg chciał ukoronować swoją pracę - stworzył Kornati Islands z gwiazdami, łez i westchnień boskiego".Nieliczne słodkowodne dozwolone tylko nieznacznie instalację wino, oliwę i wino. Z tego powodu, że rolnicy i farmerzy będą nadal żyć na „wyspach“ i cywilizowanym Dugi Otok Murter. Domy pozostałe są albo przepadkowi lub zostały przekształcone w luksusowe apartamenty. Dzisiejsza mały kościół „Gospe o Tarca“ został zbudowany w średniowieczu, do członków tej braterstwa był utworzony cmentarz. Dziś proboszcz Murter obchodzi co roku 1 Lipca niedziela Msza, imponujący obraz, gdy wierni wpisać swoje łodzie w „Kravjacica“ zatoki. Procesja ta jest wydarzeniem roku i jedną z Chorwacją najpiękniejszych. Stąd jest też szlak do najwyższego punktu, 237-metrowa Metlina z pięknym widokiem panoramicznym. Mamy nadzieję, że dobrze się bawić.
Adventurepark Kozino

Obejrzyj Adventure Park Forest, gdzie 100 wspaniałych i ekscytujących kolejek czekają na Ciebie. Ekscytujące Tyroline downhill tandem pasowe jest niezapomniany - będzie to doświadczenie całego urlopu. O doświadczeniach z nas będzie jeszcze powiedzieć na tydzień! Park ma tras dla małych dzieci i dorosłych - z różnym umiejętności i trudności. Kožino jest przez morze, 5 minut od Zadaru. Ku Nin / Vir.
W centrum wsi Kožino jest wielokrotnością akr lasu sosnowego, gdzie wiele przygód czeka na Ciebie. Wizyta jest zalecany do wieku 4 lat, otwarcie: od 9,00 zegara, aż się ściemni.
www.adventure-park.com
Jeep Safari
JEEP SAFARI w góry Velebit

Jeep Safari jest pełny dzień podróży. Podziwiać wspaniałe widoki na Velebit wysokościach i przeżyć niezapomnianą przygodę. Podczas jazdy w SUV przez Velebit, uczyć się przyrody i kultury. Na tej wycieczce będzie doświadczenie Velebit w sposób zupełnie nowy i inny, i mają szansę wziąć piękne zdjęcia.

 


Kite Surfing

Szkoła sportów wodnych nazywa Surfmania i znajduje się w centrum Nin zaledwie kilka mil od Dalmacja Camp.

 

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji Camp recepcji.
Rafting
CANOE ADVENTURE OR RAFTING

Dowiedz się pięknem przyrody, przekazując rzece Zrmanja w sposób bardzo szczególny. Czy wiesz, że woda z Zadaru pochodzi bezpośrednio z rzeki Zrmanja! Będziesz wiosła w dół rzeki po instrukcjami canoists ekspertów. Wcześniejsze doświadczenie kajakarstwo jest potrzebna, a nawet dzieci, tylko 10 lat mogą uczestniczyć w tej niezwykłej przygodzie.

 

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji obozu recepcji.
Nurkowanie


 

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji obozu recepcji.
Bungee Jumping

Bungee jumping z mostu Maslenica. Wysokość mostka 55 metrów i jest metr ogrodzenia, co oznacza, że ​​jeden. Z wysokości 56 m od konstrukcji metalowej, które porusza się w środku mostu befindett Jumper jest przymocowana 3 liny są dwa przyległy wokół kostki i dotyczą pasa górskiego i podłączony.

Wszystkie urządzenia są testowane i profesjonalnie, a liny są wykorzystywane do pewnej liczby skoków, a następnie wyrzucony. Skok uzyskuje się volgende, zworkę Plateau kletert nimt stanowisko jump, że most po schodach na płaskowyżu ogrodzenia w połowie mostu, dan następująco odliczanie 3, 2, 1 ... Bungee i skakać. Jeśli zworka, innymi słowy, że liny (stopnie), jest określony z wciągarki na statku. Swobodny spadek wynosi około 30 do 35 m. W najdłuższym miejscu lin, zwora jest około 4 m nad poziomem morza, w zależności od nasilenia zworki grawitacji jest podstawą dla wytwarzania urządzeń do skoku. Istnieją dwa rodzaje kabla - jedna na wadze 50 -. 90 kg, a w drugiej masie 90 - 140 kg.

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji obozu recepcji.
Jazda konna

HORSE CENTER LIBERTAS Zaton

e-mail: info@horse-center-libertas.hr
www.horse-center-libertas.hr
+385 99 442 160
+385 98 472 227

 

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji obozu recepcji.
Turystyka

Łatwe turystyka wycieczki 3h mogą one w Vellebit Paklenica do pierwszego Schutzhuette i chodzenie do tyłu. Możliwość dostarczenia kabinę od maja do października.

 

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji obozu recepcji.
Wędkarstwo

Organizujemy wycieczki z miejscowych rybaków.

 

Więcej informacji dostępnych jest w Dalmacji obozu recepcji.
 
 
 
 
 
 
 
Hier downloaden
Dalmacija Camp Karta
 
 

VIRTUEL TOUR OF
DALMACIJA CAMP

 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
     
 
Dalmacija-Camp | Ivana Pavla II 40 | CRO-23233 Privlaka | Tel: + 385 23 366 661 | Fax: + 385 23 366 668 | Mobiltel.: +385 99 25 53 197 | info@dalmacija-camp.com