DOMŮ  
  DALMACIJA CAMP  
  STRAVOVÁNI  
  REZERVACE ON-LINE  
  CENIK  
     
  DOWNLOADS  
  KONTAKT  
  JAK K KNÁM  
  IMPRESSUM  
  VŠEOBECNÉ PODMÍNKY  
     
 
 
 
   
  + + + + + + Rezervace a rezervace by měly být sděleny e-mailem + + + + + +    
 

Užijte si s námi prázdniny a nefalšovaný odpočinek! Užijte si nejkrásnější období v roce, vaši dovolenou, v překrásném a rozmanitém Chorvatsku. Čeká vás okouzlující krajina, téměř neomezené možnosti pro sportovní nadšence a kulinářské speciality chorvatské kuchyně. Chorvatsko, které leží přímo u Jaderského moře, čeká na vaši návštěvu. Díky nové dálnici bude vaše cesta k nám příjemná a bezproblémová.

Náš kemp s karavany k pronájmu a stanovišti pro vaše stany a karavany se nachází v překrásné a nedotčené přírodě, ve které si skvěle užijete prázdniny. Využijte překrásné okolí k projížďkám na kole a k procházkám. Naše služby jsou doplněny rozmanitou nabídkou volnočasových aktivit a top službami. Přesvědčte se sami naší kvalitou a příjemným prostředím našeho kempu.
A v žádném případě se nemusíte vzdát komfortu!
Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Naši nabídku a informace o poskytovaném servisu naleznete na našich internetových stránkách. Samozřejmě jsme vám kdykoliv k dispozici pro vaše otázky a rezervace. Můžete nás kontaktovat telefonicky, pomocí e-mailu nebo prostřednictvím faxu.

 
 
Produced by "Produkcija Mali ekran" Zadar, Hrvatska 2013
 
 
 
 
 
 
 
Download Plán kempu
 
 

VIRTUEL TOUR OF
DLAMACIJA CAMP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
     
 
Dalmacija-Camp | Ivana Pavla II 40 | CRO-23233 Privlaka | Tel: + 385 23 366 661 | Fax: + 385 23 366 668 | Mobiltel.: +385 99 25 53 197 | info@dalmacija-camp.com